Grydaktyka II edycja

Ruszyła II edycja projektu Grydaktyka, czyli edukacja poprzez gry. W tym roku chcemy szczególną uwagę zwrócić na wskazywanie działań, które w oparciu o nowoczesne narzędzia edukacyjne rozwijają procesy motywacyjne u uczniów, doskonalą kompetencje w zakresie przedmiotów matematycznych i informatycznych. Na naszych stronach będziemy prezentować innowacyjne scenariusze lekcji, materiały dydaktyczne dla nauczycieli,poradniki dla uczniów. Będziemy prowadzić innowacyjne warsztaty na podstawie scenariuszy „Zgrana matematyka”, a na zakończenie odbędzie się Turnieju Gier połączony z pokazem nowych technologii przygotowanym przez pracowników i studentów koła naukowego Gamedev Students Association.

Bajki ozobotów – czego Lem nie wymyślił

Rozpoczynamy wielkie święto “Bajek” Stanisława Lema i wszystkich programistów. Wyrusza program “Bajki ozobotów, czego Lem nie wymyślił”, a w nim moc atrakcji dla uczestników – warsztaty z programowania i robotyki, zadania z ozobotami, przygoda literacka z internetowymi książkami w Storbird, a na zakończenie prawdziwa uczta dla koneserów kodowania – Turniej Ozobotów.